MENÜ Menu

Yüzme Kursu

> ANASAYFA

AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA 3 FARKLI BÖLGEDE ERKEK VE KADIN EĞİTMENLERİMİZDEN ÖZEL YÜZME DERSİ ALABİLİRSİNİZ.

 

 

ÖZEL YÜZMEDERSİ SONUCA GİDEN EN KISA YOLDUR.

 

Dediklerimizi yaptığınız takdirde yüzme kurslarımızda 8 saat içerisinde canınızı kurtaracak seviyeye gelip suyun üzerinde rahat biçimde durabilir kafanız dışarıda istediğiniz yöne gidebilir ve serbest stili yüzebilirsiniz..Bunlar yüzme adına yeterlidir.Biraz yetenekli iseniz balıklama atlama ve suya dalmayı da öğrenebilirsiniz.

 

Bazı internet adreslerinin insanların 8 saat gibi kısa bir sürede yüzmeyi öğrenmesinin imkansız olduğunu yazdıklarını görmekteyiz.8 saatin sonunda kursiyerlerimizin nasıl yüzmeyi öğrendiklerini kendiniz gelip öğrencilerimizi izleyip onlarla konuşup görebilirsiniz.Ayrıca instagram ve facebook ve youtube kanallarımızdan öğrencilerimizin 8 saat sonunda geldikleri seviyeleri de kısa videolar halinde izleyebilirsiniz.

 

Eğer aşırı derecede su korkunuz var ise çok sigara içiyor iseniz hareketsiz bir yaşam tarzınız var ise öğrenmeniz birkaç ders daha uzayabilir. Ama bu durum neredeyse 500 kişiden bir kişinin başına gelebilecek kadar azdır.

 

Belki bu yazıyı okurken bile beni anlatıyorsunuz  diyebilirsiniz.Ama bu özelliklere sahip olan kişiler bile çoğu zaman 8 saatten az bir sürede canını kurtarabilecek kadar yüzmeyi öğrenebilir...Yüzmeyi öğrenmenin yaşı yoktur.Hangi yaşta olursanız olun yüzmeyi öğrenmek için geç kalmadınız.

 

 

 

Etiketler